X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

İndirimli Bireysel Hosting

AnasayfaBlogWeb Alanı (Hosting)İndirimli Bireysel Hosting

İndirimli Bireysel Hosting

Hosting Nedir ?

Hosting , Web sitesinin barınacağı bilgisayarlara verilen isimdir. Hosting sayesinde yayınlamak istediğiniz web sitelerini ziyaretçilerinize sunabilirsiniz. Böylelikle müşterilerinizi yada ziyaretçilerinize internet platformları üzerinden kolayıkla ulaşabilirsiniz. Satın alacağınız alan adının DNS (Name Server) yönlendirmesini Hosting DNS (Name Server) ine doğru şekilde yönlendirdiğinizden emin olmanız gerekmektedir. Aksi taktirde alan adınızı yazdığınızda herhangi bir sayfa açılmayacaktır.

DNS (Name Server) Adresimi Nasıl Değiştirebilirim ? 

DNS (Name Server) Adresinizi değiştirebilmeniz için öncelikle satın alacağınız hosting firmasından yönlendireceğiniz DNS Adresini öğrenmeniz gerekmektedir. Alan adınızın DNS Yönlendirmesini tamamladıktan bir süre sonra domaininiz satın aldığınız hosting adresine yönlenecektir. 

İndirimli Bireysel Hosting Nedir ?

İndirimli Bireysel Hosting , web sitenizi yayınlamak için satın alacağınız ve bu satın alma esnasında bütçenize uygun olarak satın alabileceğiniz hostinglere verilen isimdir. İndirimli Bireysel Hostinglerin en büyük avantajı ise bütçenize dost ve ihtiyacınızı tam olarak karşılamasıdır. 

İndirimli Bireysel Hosting'i Nereden Alabilirim ? 

İndirimli Bireysel Hosting satın almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Abay Bilişim Hizmetleri olarak İndirimli Bireysel Hosting arayan müşterilerimiz için bütçesine uygun farklı indirimli hosting paketlerimiz mevcuttur. 

İndirimli Bireysel Hosting  Kampanyalarımıza göz atma ve hemen bir indirimli bireysel hosting satın almak için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

İndirimli Bireysel Hosting

ABAY BİLİŞİM HİZMETLERİ - 12.06.2020


Top