X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

Web Tasarım

AnasayfaWeb Tasarım

Web Tasarım

 

     Web Tasarımı, Firmaların Yada Şirketlerin Kurumlarını, Markalarını, Ürün Yada Hizmetlerini Tanıtmak Amacıyla Yapılan En Etkili Reklam Şeklidir. Web Tasarımı Sayesinde Firmalar Tüm Dünyadaki Hedef Kitlelerine 24 Saat Ulaşabilmektedir. Web Tasarımların Yapılabilmesi İçin Belirli Programların Bilinmesi Gerekir.

     İnternet Teknolojisinin Sürekli Olarak Geliştiği Günümüzde, Firmaların Kendilerini Tanıtan ve Yansıtan Bir Web Sitesinin Olması Çok Önemlidir. Bu Web Sitesinin Bazı Programlar Kullanılarak Profesyonel Bir Şekilde Hazırlanmasına İse " WEB TASARIM " Adı Verilmektedir. Web Tasarımı Konusunda Uzman Olan Firmamız Markanızı En Etkili Şekilde Tanıtabilmek Amacıyla En Güzel ve En Kaliteli Web Tasarımlarını Hazırlamaktadır.

Grafik Tasarım

 

     Bir Mesajın Veya Düşüncenin Estetik Kaygılar Güdülerek Görsel Metotlarla Yansıtılmasına Grafik Tasarım Denir. Görsel İletişimin Etkili Olduğu Filmler, Animasyonlar, İç Mimari, Billboardlar, Afişler, Baskılar, Ambalajlar Grafik Tasarımın Başlıca Çalışma Alanlarıdır. Grafik Tasarım Genel Olarak Bir Mesajı Etkili Bir Biçimde Kitleye İletilmesini Sağlar.

     İnsanların İlgisini Çekecek Grafikler İle Verilmek İstenen Mesajın Hedef Kitleye En Uygun Şekilde İletilmesi Grafik Tasarım İle Mümkün Olur. Grafiker Almanca Graphiker Kelimesinin Karşılığı, Grafik Tasarımcı İse İngilizce Graphic Designer Kelimesinin Karşılığı Olup Aynı Anlama Gelmektedir.


Top