X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

Web Hosting

AnasayfaWeb Hosting

Kurumsal Hosting

 

     Şirketinizin Her Türlü Kurumsal İhtiyaçlarını Karşılamak Adına Abay Bilişim Hizmetleri Bire Bir Muhattap Olabileceğiniz Profesyonel Ekibi İle Firmanıza Özel Hizmet Vermektedir.

     Kurumsal Bir Tanıtım Sayfanız mı Olsun İstiyorsunuz ya da Ürünlerinizi İnternet Üzerinde mi Satmak İstiyorsunuz ? Hemen Bizimle İletişime Geçin ve İhtiyacınıza Uygun Olan Çözümler Üretelim ve Neye İhtiyacınız Olduğuna Birlikte Karar Verelim.

Bireysel Hosting

 

     Bireysel İhtiyaçlarınızı Tam Anlamıyla Karşılayacak Olan Hosting Paketlerimiz İle Hazırladığınız Tasarımlarınızı Yükleyebilirsiniz.

      Seçmiş Olduğunuz Bireysel Paketinizin Türkçe Kontrol Paneli Olan cPanel Sayesinde Veritabanlarınızı Sorunsuz Yönetebilir, E-Postalarınızı Ekleyebilir ve Silebilirsiniz Üstelik Tek Tıkla Kurulum Avantajı Sayesinde Bir Çok Yazılımı Ücretsiz Olarak Yükleyebilirsiniz !

Reseller (Bayi) Hosting

 

     Cloud Alt Yapısı ve cPanel/WHM Türkçe Kontrol Paneli Sayesinde Birden Fazla Siteyi Barındırmak ve Yönetmek Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı !

     Hemen Sizin İçin En Uygun Fiyatlarla ve En Uygun Paket Özellikleri İle Birden Fazla Sitenizi Barındırabilir Yada Kendi Hosting Firmanızı Kurarak Para Kazanmaya Başlayabilirsiniz.


Top