X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

Kiralık Sunucu

AnasayfaKiralık Sunucu

Fiziksel (Dedicated) Sunucu

 

     Kiralık Sunucu Paylaşımsız Fiziksel Sunucu Anlamına Gelmektedir. Kiralık Sunucularda VMWare Sanallaştırma Teknolojileri İle Bir Fiziksel Cihaz Altında Donanım Kaynaklarınıza Göre Farklı İşletim Sistemlerine Sahip Farklı Sanal Sunucular Oluşturabilirsiniz.

     Ek Olarak Kiralık Sunucuları İhtiyacınza Uygun Şekilde Tek Bir İşletim Sistemi Olarak da Kullanabilirsiniz.

Sanal (Vds) Sunucu

 

     Sanal Sunucu Bir Fiziksel Sistem Üzerine Kurulan Sanallaştırma Yazılımı Veya Sanallaştırma Platformu İle Bu Fiziksel Sistemin Birden Fazla Ayrı Sistem Gibi Kullanılmasının Sağlanmasıdır.

     Normal Bir Sunucuyla Yapabileceğiniz İşlemlerin Tümünü Sanal Sunucu İle de Yapabilirsiniz. Satış Sonrası Size Verilen Admin (Root) Bilgileri İle Giriş Yaparak Fiziksel Bir Sunucu Gibi Tüm İşlemlerinizi Gerçekleştirebilirsiniz.

Sunucu (Optimizasyon) Yönetimi

 

     Gün Geçtikçe Sunuculara Olan İhtiyaç Arttıkça Güvenlik Açıkları ve Optimizasyon Yöntemleri Ortaya Çıkmış Eski Güvenlik Yöntemleri Artık Çok Kolay Bypasslanır Hale Gelmiştir. Bizler'de Yepyeni Methodlar Geliştirerek Tamamen Güvenli Biçimde Hizmetlerimizi Sunmaktayız.

     Optimizasyon Stabil Olmayan, Performans ve Güvenlik Sorunları Bulunan Sunucular Üzerinde Yapılan Genel Çalışmalara Verilen İsimdir.


Top